Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Dlaczego my?

Dlaczego warto trzymać z nami?


Pasja do nowych technologii

Chcemy by nasza pasja do Internetu w sposób naturalny łączyła się z potrzebami przedsiębiorców. Dlatego strategia Domena.pl zorientowana jest przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych Klientów. Wierzymy, że nasza filozofia przyjaznego świadczenia usług internetowych jest doskonałą metodą na realizację tych założeń.

Prestiżowa grupa klientów

Cieszymy się, że dzięki konsekwencji w działaniu i niezmiennym wartościom w biznesie, możemy współpracować z tak liczną i prestiżową grupą klientów. Jesteśmy przekonani, że renoma, jaką udało nam się wypracować przez wiele lat naszej działalności, przyczyni się do dalszego umacniania pozycji na rynku marki Domena.pl.

Najnowsza technologia

Dysponujemy najnowszą technologią i łączymy ją ze sprawdzonymi od lat metodami działań. W połączeniu z nowocześnie wyposażonym Data Center i wysokiej klasy serwerami gwarantuje to pełną niezależność oraz zapewnia ciągłość świadczonych przez nas usług.

Autorskie panele do zarządzania

Napisane przez naszych programistów panele pomagają w administrowaniu kontami hostingowymi i domenami. Panele pozwalają swobodnie i w intuicyjny sposób zarządzać wszystkimi funkcjami pakietów i domen.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo traktowane jest przez Domena.pl niezwykle priorytetowo. Jest to szczególnie istotne w przypadku internetowych usług, gdzie całość danych przechowywana jest w formie elektronicznej. Dlatego stale inwestujemy w zabezpieczenia naszej sieci, systemy szyfrowania danych i aplikacje do zaawansowanego tworzenia kopii zapasowych.

Kompletna oferta usług internetowych

Jako jedyna firma hostingowa w Polsce z rankingu PC World (5/2011) oferujemy usługę pozycjonowania stron WWW, którą sami wykonujemy. Dzięki specjalistycznej wiedzy z dziedzin informatyki i telekomunikacji wprowadzamy na rynek także nowe produkty.

Nowocześnie wyposażona siedziba

Nie jesteśmy wirtualni - z miłą chęcią witamy naszych klientów przy Gdańskiej 107 w Bydgoszczy. Nasze serwery są zlokalizowane w Polsce, co pozwala na ich szybkie funkcjonowanie i efektywne zarządzanie. Tak w skrócie wygląda przekrój naszej działalności.


Zapraszam zatem do współpracy i powierzenia nam obsługi Państwa firmy w Internecie.
Andrzej Gostomczyk, Prezes Zarządu Agnat Sp. z o.o.

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Kontakt

   
  2003 - 2017 © Agnat Sp. z o.o.