Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Domeny za 0 zł!

 3 domeny pl w prezencie

Zgarnij polskie domeny za 0 zł!

Domena.pl oferuje swoim klientom rejestrację do pięciu domen zupełnie za darmo!. Wystarczy tylko zarejestrować hosting z naszej oferty i skorzystać z promocji. 

Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji jest firma Agnat Sp. z o.o., operator marki Domena.pl.

2. Promocja trwa od 10.07.2015 i trwa do odwołania.

3. Promocja skierowana jest do nowych i obecnych Klientów Organizatora.

4. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy dokonają zamówienia nowej usługi hostingu. Poprzez zamówienie usługi rozumie się moment podpisania umowy na wyżej wymienioną usługę na minimum roczny okres abonamentowy (pakiety Podstawowy, Optymalny, Profesjonalny dostępne na stronie Domena.pl).

5. Organizator oferuje klientom rejestrację do pięciu domen polskich za kwotę 0 zł netto na roczny okres abonamentowy do wszystkich rodzajów pakietów.

6. Domeny w kolejnych okresach abonamentowych mogą być odnawiane według aktualnego cennika Domena.pl.

7. W celu skorzystania z promocji należy w ciągu 14 dni od momentu opłacenia pakietu hostingowego dokonać rejestracji wybranych domen. Automatycznie wygenerowane faktury pro-forma będą modyfikowane do odpowiedniej ceny przez Biuro Obsługi Klienta.

8. Organizator promocji nie ponosi odpowiedzialności za uwarunkowania, które uniemożliwią klientowi skorzystanie z oferty promocyjnej. Jakkolwiek nie ponosi także odpowiedzialności za działanie systemu Google AdWords, awarie powstałe w wyniku działania sytuacji nieprzewidzianych i awarie dostawców poszczególnych usług.

9. Reklamacje dotyczące promocji zgłaszane na adres bok@domena.pl zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2019 © Agnat Sp. z o.o.