Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

JAK TO DZIAŁA ?

1. Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie w Google to wpływanie na naturalne wyniki wyszukiwania w tej wyszukiwarce. Specjaliści Domena.pl skutecznie realizują kampanie SEO, które niewiele kosztują, a przynoszą znakomity zwrot z inwestycji. Jako nieliczni na rynku, nie pobieramy dodatkowych opłat za pozycjonowanie w portalach Onet.pl, Wp.pl i Interia.pl!

2. Reklama Google AdWords

Idealne uzupełnienie usługi pozycjonowania. Reklama za pomocą linków tekstowych w wyszukiwarce Google pomaga dotrzeć do grupy docelowej, która poszukuje danego produktu czy usługi. Jako Partner firmy Google Inc. uczestniczymy w programie Google dla Agencji i wykonujemy nasze usługi w sposób rzetelny oraz efektywny.

3. Profil na portalu Facebook.com

Marketing w sieciach społecznościowych (Social Media Marketing) to dziś wyznacznik nowoczesnego i aktywnego podejścia do własnych klientów oraz obowiązek wszelkiej aktywności internetowej. Projektujemy profile, zarządzamy treściami, dbamy o wizerunek biznesu oraz sprawiamy, że Klienci klikają w znaczek Lubię to!

4. Gwarantowane wejścia na stronę

Kliknięcia są pozyskane za pomocą polskiego systemu reklamy kontekstowej AdKontekst, co jest gwarantem dotarcia do targetu, jaki poszukuje Twoja firma. Swoim zasięgiem AdKontekst dociera do 10 milionów polskich internautów. Wykorzystaj ten potencjał!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Strona WWW
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Preferowany kontakt

Dodatkowe informacje dla konsultanta:
(jeżeli takie są)

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2018 © Agnat Sp. z o.o.