Konkurs EURid

Już po raz kolejny rejestrator domen .eu EURid organizuje konkurs dla witryn z tymże właśnie rozszerzeniem. Jego celem jest wyłonienie i wypromowanie tych serwisów, które poprzez swoją unikalność osiągną status lidera w jednej z 5 kategorii.

Charakter i content strony stanowi o tym, do której z nich się kwalifikuje. Wszystkie zgłoszenia będą bardzo wnikliwie oceniane na podstawie kryteriów zawartych w regulaminie konkursu.

To publiczność wybiera zwycięzcę, a tych może być 5. Na laureatów czekają nie lada nagrody, a mowa tutaj m. in. o billboardzie reklamowym na lotnisku w Brukseli, czy o profesjonalnym materiale wideo. Zwycięzcy otrzymają również specjalny certyfikat.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie https://webawards.eurid.eu/

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 sierpnia, a może tego dokonać właściciel witryny bądź osoba trzecia nie będąca powiązana z rejestratorem, czy samym EURid.

Do finału kwalifikują się po 3 strony o największej liczbie głosów w każdej z 5 kategorii.

Zachęcamy tutaj do promowania swojego udziału choćby w portalach społecznościowych. Cała 15 finalistów zostanie ogłoszona 5 września br. i tym samym zaproszona na galę Web Awards 2018 w Brukseli, gdzie pojadą wraz z rejestratorami.

Zatem do zobaczenia i powodzenia ;)

wróć