Domena .eu

Domeny .eu łączą społeczność 500 milionów europejczyków z 27 krajów. Z domeną europejską można zademonstrować gotowość do prowadzenia biznesu na międzynarodową skalę. Domena.pl jest akredytowanym partnerem European Registry of Internet Domain Names i znajduje się w gronie pięciu największych rejestratorów tych domen w Polsce.


Domeny europejskie podkreślają przynależność firmy do krajów wspólnoty i prestiż firmy. Decydując się na rejestrację domeny europejskiej otrzymują Państwo możliwość kompleksowego zarządzania swoją nazwą, przekierowanie domeny .eu na wskazaną przez Państwa stronę www oraz bezpłatną i profesjonalną pomoc techniczną.

Rejestrem domen .eu zarządza EURid, czyli European Registry of Internet Domain Names z siedzibą główną w Brukseli. Adres internetowy organizacji to www.eurid.eu. Więcej informacji o tej domenie można przeczytać na stronie pl.wikipedia.org/wiki/.eu.

Wymagania techniczne rejestracji domen .eu oraz ogrniczenia Idns dostępne są w pliku PDF: Domeny .eu.

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór

Przenieś domeny do Domena.pl

Oferujemy cały szereg domen internetowych w wyjątkowo przystępnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowane i dynamiczne promocje. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę pod coraz to większe zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy niezwykle elastyczni i chętni do indywidualnych ustaleń w razie potrzeby. W przypadku większego zamówienia gwarantujemy liczne rabaty!

Przenieś domeny Indywidualna wycena

Nasi klienci