Domena .eu

Wybór domeny może być bardzo prosty! Wybierz świadomie kup hosting 99% taniej i ciesz się przywilejami! Tylko u nas za pakiet hostingowy Podstawowy i domenę .eu zapłacisz jedynie 15,98 zł netto za cały rok! Do tego domena .pl za 0 zł!

Taka okazja szybko się nie powtórzy! Aby skorzystać z oferty w pierwszej kolejności zamów nowy hosting 99% taniej, następnie dokonaj rejestracji wybranej domeny .eu za jedyne 14,99 zł netto.

Zapraszamy do rejestracji:

1. Organizatorem promocji jest firma Agnat Sp. z o.o., operator marki Domena.pl.

2. Promocja trwa od 1.06.2019 r. do 31.07.2019 r.

3. Promocja skierowana jest do nowych i obecnych Klientów Organizatora.

4. Organizator oferuje klientom rejestrację domen .EU w cenie 14,99 złotych netto na okres 1 roku.

5. Organizator oferuje klientom rejestrację pakietu hostingowego Podstawowego w cenie 0,99 złotych netto na okres 1 roku.

6. Organizator promocji nie ponosi odpowiedzialności za uwarunkowania, które uniemożliwią klientowi skorzystanie z oferty promocyjnej.

7. Reklamacje dotyczące promocji zgłaszane na adres biuro@domena.pl zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.Domeny .eu łączą społeczność 500 milionów europejczyków z 27 krajów. Z domeną europejską można zademonstrować gotowość do prowadzenia biznesu na międzynarodową skalę. Domena.pl jest akredytowanym partnerem European Registry of Internet Domain Names i znajduje się w gronie pięciu największych rejestratorów tych domen w Polsce.

Domeny europejskie podkreślają przynależność firmy do krajów wspólnoty i prestiż firmy. Decydując się na rejestrację domeny europejskiej otrzymują Państwo możliwość kompleksowego zarządzania swoją nazwą, przekierowanie domeny .eu na wskazaną przez Państwa stronę www oraz bezpłatną i profesjonalną pomoc techniczną.

Rejestrem domen .eu zarządza EURid, czyli European Registry of Internet Domain Names z siedzibą główną w Brukseli. Adres internetowy organizacji to www.eurid.eu. Więcej informacji o tej domenie można przeczytać na stronie pl.wikipedia.org/wiki/.eu.

Wymagania techniczne rejestracji domen .eu oraz ogrniczenia Idns dostępne są w pliku PDF: Domeny .eu.

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór

Przenieś domeny do Domena.pl

Oferujemy cały szereg domen internetowych w wyjątkowo przystępnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowane i dynamiczne promocje. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę pod coraz to większe zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy niezwykle elastyczni i chętni do indywidualnych ustaleń w razie potrzeby. W przypadku większego zamówienia gwarantujemy liczne rabaty!

Przenieś domeny Indywidualna wycena

Nasi klienci