Domena .eu

Wybór domeny może być bardzo prosty! Wybierz świadomie kup hosting na serwerach SSD oraz domenę europejską w wyjątkowo niskiej cenie i ciesz się przywilejami! Tylko teraz za dowolny pakiet hostingowy Podstawowy, Optymalny lub Profesjonalny i domenę .eu zapłacisz jedynie 40 zł netto za cały rok! Do tego domena .pl za 1,99 zł!

Taka okazja szybko się nie powtórzy!

Zapraszamy do rejestracji:

Domena .eu 20 zł netto
Hosting Podstawowy, Optymalny lub Profesjonalny 20 zł netto

Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji jest firma Domena.pl sp. z o.o., operator marki Domena.pl.

2. Promocja trwa od 10.05.2022 r. do 11.07.2022 r.

3. Promocja skierowana jest do nowych i obecnych Klientów Organizatora.

4. Organizator oferuje klientom rejestrację domen .EU w cenie 20 złotych netto na okres 1 roku.

5. Organizator oferuje klientom rejestrację pakietu hostingowego Podstawowego, Optymalnego lub Profesjonalnego w cenie 20 złotych netto na okres 1 roku.

6. Organizator promocji nie ponosi odpowiedzialności za uwarunkowania, które uniemożliwią klientowi skorzystanie z oferty promocyjnej.

7. Reklamacje dotyczące promocji zgłaszane na adres biuro@domena.pl zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.Domeny .eu łączą społeczność 500 milionów europejczyków z 27 krajów. Z domeną europejską można zademonstrować gotowość do prowadzenia biznesu na międzynarodową skalę. Domena.pl jest akredytowanym partnerem European Registry of Internet Domain Names i znajduje się w gronie pięciu największych rejestratorów tych domen w Polsce.


Domeny europejskie podkreślają przynależność firmy do krajów wspólnoty i prestiż firmy. Decydując się na rejestrację domeny europejskiej otrzymują Państwo możliwość kompleksowego zarządzania swoją nazwą, przekierowanie domeny .eu na wskazaną przez Państwa stronę www oraz bezpłatną i profesjonalną pomoc techniczną.

Rejestrem domen .eu zarządza EURid, czyli European Registry of Internet Domain Names z siedzibą główną w Brukseli. Adres internetowy organizacji to www.eurid.eu. Więcej informacji o tej domenie można przeczytać na stronie pl.wikipedia.org/wiki/.eu.

Wymagania techniczne rejestracji domen .eu oraz ogrniczenia Idns dostępne są w pliku PDF: Domeny .eu.

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór

Przenieś domeny do Domena.pl

Oferujemy cały szereg domen internetowych w wyjątkowo przystępnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowane i dynamiczne promocje. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę pod coraz to większe zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy niezwykle elastyczni i chętni do indywidualnych ustaleń w razie potrzeby. W przypadku większego zamówienia gwarantujemy liczne rabaty!

Przenieś domeny Indywidualna wycena

Nasi klienci