Indywidualny projekt strony www

Nowa strona ma służyć pozyskaniu nowych klientów oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy

 

Już dziś znajdź swoje miejsce w sieci z Domena.pl, która od lat pomaga kreować i promować serwisy internetowe swoich Klientów.

Graficy oraz programiści Domena.pl tworzą dynamiczne i atrakcyjne wizerunkowo strony internetowe dla Klientów z całej Polski. Duży nacisk kładziemy na ergonomię oraz architekturę informacji, które są ważnymi czynnikami czytelnych i przejrzystych stron WWW. Tworzone przez nas witryny opieramy na autorskim systemie zarządzania treścią CMS, który znakomicie sprawdza się w typowych zastosowaniach firmowych.

Poprawnie wykonana strona internetowa powinna wpisywać się w całą tożsamość wizualną firmy i prezentować wszystkie najważniejsze informacje, które musi wiedzieć o niej klient. Proces jej budowania rozpoczyna się w momencie analizy grupy docelowej klientów i witryn konkurencji, a kończy wraz z instalacją strony na serwerze. Wszystkie te usługi wykonują nasi konsultanci.

Twoja wygoda

A-Z

Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności wykonamy każdą stronę WWW.
Dostosujemy ją do Państwa uwag i wskazówek, a wszystko bez wychodzenia z domu.

Unikalny projekt

Stworzymy projekt, który będzie unikatowy i spersonalizowany. Nasi specjaliści dostosują
grafikę do panujących trendów, aby jak najbardziej zadowolić Państwa gusta.

Łatwe zarządzanie

Wykonany serwis może zostać umieszczony na naszym serwerze, który odpowiednio
go zabezpieczy i da Państwu wygodę zarządzania poprzez intuicyjny panel Klienta.

Jak to działa i co dostajesz od nas

 


Profesjonalne porady na start

 


Przygotowanie treści

 


Intuicyjna strona WWW

 


System zarządzania treścią - CMS

Opinie naszych klientów

„… Jednym z głównych kryteriów wyboru firmy Domena.pl sp. z o.o. był konkurencyjna oferta, duże doświadczenie, potencjał firmy,  pozytywna opinia jako dostawcy kompleksowych rozwiązań internetowych. Domena.pl sp. z o.o. jest firma godną polecenia innym przedsiębiorcom…”

Getin Noble Bank S.A.

 

„… Od samego początku współpraca układa się w pełni profesjonalnie i bezproblemowo. Oferta jest zawsze dostosowana do naszych potrzeb oraz wymagań. W każdej sytuacji możemy liczyć na wsparcie wyspecjalizowanej kadry pracowników, fachową pomoc czy poradę…”

Firma Black Red White

„…Firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem oraz potencjałem dzięki czemu wszelkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. To bez wątpienia solidny partner , który dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom…”

Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.

„… Podjęte decyzje okazały się słuszne. Kilkuletnia współpraca podczas, której zawsze możemy liczyć na pomoc i radę, jest dowodem na wysoką jakość oferowanych usług, profesjonalizm pracowników i ich pełne zaangażowanie w opiekę nad klientem…”

VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A.

„… Firma Domena.pl sp. z o.o. cechuje się solidnością, profesjonalnym podejściem i wieloletnim doświadczeniem w swojej branży, w związku z czym jakość oferowanych usług jest na bardzo wysokim poziomie…”

URSUS S.A.

Skontaktuj się z nami i zamów nową stronę www

KONTAKT