Aktualności

12

wrz

Php 7.3 na serwerach Domena.pl

Przypominamy iż PHP7.3 jest dostępny na wszystkich naszych serwerach www, a także VPS i dedykowanch będących częścią naszego hostingu współdzielonego.

czytaj więcej

18

lip

Zamknięcie naszych rachunków bankowych w Banku Santander (WBK)

Przypominamy, że od roku naszym głównym bankiem jest ING Bank Śląski i korzystamy tylko z jego rachunków. Jednocześnie informujemy, że od dnia dzisiejszego konta w Banku Santander (WBK) zostają zamknięte i wszelkie transakcje nie będą księgowane.

Aktualny nr konta znajduje się w zakładce Kontakt https://www.domena.pl/kontakt, oraz na fakturach, które otrzymujecie Państwo pocztą elektroniczną.

czytaj więcej

08

maj

Nowa usługa w Domena.pl – Registry Lock

Registry Lock to nowy lepszy sposób zabezpieczania domen krajowych -.pl. Zapewnia on pełną ochronę przed dostępem do nich i przejęciem kontroli administracyjnej przez osoby niepożądane. Oznacza to, że wszelkie operacje wykonywane na domenie tj. zmiana danych, zmiana DNS, czy transfer będą niemożliwe bez wcześniejszego wypowiedzenia usługi Registry Lock.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:  /registrylock 

czytaj więcej

07

maj

Super duet z domeną .EU

Tylko u nas z okazji Wyborów Europejskich – super duet: Domen .EU oraz pakiet hostingowy razem za 15,98 zł netto na cały rok. Przekonaj się jak tanio i jak prosto może być z Domena.pl.  /domeny/eu

czytaj więcej

26

cze

Domeny z rozszerzeniem .EU

Najnowsze badania dowodzą, że coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na rejestracje domeny z rozszerzeniem .EU.

czytaj więcej

18

cze

Konkurs EURid

Już po raz kolejny rejestrator domen .eu EURid organizuje konkurs dla witryn z tymże właśnie rozszerzeniem.

czytaj więcej

25

maj

Domena.pl gotowa na RODO

W Domena.pl od lat stawiamy na bezpieczeństwo danych naszych klientów. Aby wzmocnić Twoje prawa do ochrony prywatności wdrożyliśmy nowe rozwiązania spełniające restrykcyjne wymogi RODO.

czytaj więcej

09

sty

Migracja Serwerów

Z wielką satysfakcją informujemy, iż już wkrótce Państwa dane przechowywane będą w jednej z najnowocześniejszych serwerowni w Polsce - Exea Data Center!

czytaj więcej

13

gru

Historia domeny.eu

Unia Europejska to porozumienie 28 Państw nie tylko pod kątem polityczno –gospodarczym, ale również jedności domenowej. Jeden wspólny mianownik to domena europejska z rozszerzeniem .EU

czytaj więcej

26

wrz

Niezbędny certyfikat SSL

SSL staje się niezbędny w prowadzeniu działalności w sieci.. Wraz z wersją 62 Chrome, zaczął oznaczać jako NIEBEZPIECZNE wszystkie strony korzystające z mechanizmu logowania lub formularzy, nie obsługujące protokołu HTTPS oraz nie posiadające certyfikatu SSL.

czytaj więcej

04

sie

Domena .EU to synonim wiarygodności i rozpoznawalności.

Pokaż, że jesteś częścią EUropy. Postaw na wysoką jakość usług. Stań się posiadaczem EUropejskiego adresu i ochroń swoja markę przed działaniem konkurencji.

czytaj więcej

21

cze

WAŻNE! nowy numer konta

Informujemy, że od dnia 19 czerwca 2017 zmianie uległ nasz numer konta bankowego!

czytaj więcej

01

cze

Bezpiecznie z MINI SSL

Uwaga! Po raz kolejny podnosimy jakość naszych pakietów hostingowych - właśnie dodaliśmy szyfrowanie połączeń - bez dodatkowych opłat!

czytaj więcej

26

kwi

Ochrona gratis?

Jak skutecznie chronić swój komputer i firmowe dane przed zagrożeniami internetu? Wypróbuj z nami oprogramowanie Bitdefender Internet Security - teraz bezpłatnie - sprawdź!

czytaj więcej

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór

Przenieś domeny do Domena.pl

Oferujemy cały szereg domen internetowych w wyjątkowo przystępnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowane i dynamiczne promocje. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę pod coraz to większe zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy niezwykle elastyczni i chętni do indywidualnych ustaleń w razie potrzeby. W przypadku większego zamówienia gwarantujemy liczne rabaty!

Przenieś domeny Indywidualna wycena