Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Hosting


Ten pakiet przeznaczony jest dla prawdziwych liderów internetowych. Ma rozbudowane opcje administrowania hostingiem oraz parametry dostosowane do potrzeb wymagających Klientów. Zabezpieczenia danych zapewniają wykonywanie codziennych i cotygodniowych kopii bezpieczeństwa. OFERTA DLA NOWYCH KILIENTÓW

Pakiet optymalny

promocja
Parametry
przestrzeń ogólna
300 GB
?
Pojemność konta hostingowego to ilość miejsca na serwerze. Przestrzeń dzieli się na e-mail i www. Nie podlega łączeniu i wymianie. Na serwerze można umieścić na przykład muzykę, zdjęcia, filmy czy pocztę.
przestrzeń www/poczta
100 GB/200 GB
?
Podział jest stały nie ma możliwości zmiany podziału przestrzeni.
transfer mc/rok
bez limitu
?
Transfer to ilość danych jaką serwer może wysłać do sieci Internet oraz ilość danych jaką może z niej otrzymać w ciągu jednego miesiąca/roku..
skrzynki e-mail
bez limitu
?
Nieograniczona ilość skrzynek e-mail, a więc kont poczty elektronicznej, za pomocą których w szybki sposób można przesyłać materiały czy wymieniać się korespondencją z innymi użytkownikami internetu.
bazy danych MySQL dyski SSD
bez limitu
?
Bazy danych MySql to system zarządzania bazą danych, która zawiera różnorodne informacje, na przykład treści zawarte na stronie internetowej. Serwery bazodanowe działają w oparciu o dyski SSD.
przestrzeń baz
10 GB / 2 GB
?
Przestrzeń MySQL i Postgres w ramach pojemności konta. W pakiecie podstawowym jest jedynie możliwość założenia baz MySQL. Postgres występuje w pakietach: optymalnym i profesjonalnym
liczba kont FTP
bez limitu
?
Ilość kont, które można założyć do obsługi wymiany plików w modelu klient-serwer.
bezpłatna domena
user.beep.pl
?
Bezpłatna polska domena dodawana do wykupionego konta hostingowego umożliwiająca postawienie na niej strony internetowej.
subdomeny
tak
?
Subdomena to adres internetowy należący do domeny głównej umożliwiający rozgraniczenie różnych części serwisu. Własny sklep można na przykład umieścić na subdomenie sklep.domena.pl, a forum na forum.domena.pl
poczta przez www
tak
?
Umożliwia dostęp do własnego konta pocztowego poprzez stronę internetową. Dzięki temu możliwe jest przeglądanie własnego konta poczty z dowolnego komputera.
panel zarządzania kontem
tak
?
Panel umożliwia zarządzaniem własnym kontem. Dzięki niemu w łatwy sposób można dodawać domeny, tworzyć subdomeny czy zarządzać pocztą.
Technologia
ftp
tak
?
Konto FTP to protokół umożliwiający przesyłanie plików pomiędzy klientem a serwerem poprzez sieć TCP/IP. Po poprawnym zalogowaniu (podaniu hosta, loginu i hasła) użytkownik może na przykład edytować treść na stronie internetowej.
firewall
tak
?
Firewall to inaczej bariera internetowa mająca na celu zabezpieczyć hostowaną witrynę przed wszelkimi atakami hakerów czy wirusów. Za zabezpieczenie odpowiada u nas administrator serwera.
aliasy pocztowe
tak
?
Alias poczty elektronicznej to adres kierujący na tę samą skrzynkę pocztową. Dzięki temu wiadomość wysyłana na różne adresy będzie odczytana przez jedną osobę, np. przez właściciela firmy.
autoresponder
tak
?
Umożliwia automatyczne odpowiadanie rozmówcy. Wiadomość jest z góry ustalona. Może to być na przykład informacja o urlopie pracownika wysyłana do wszystkich rozmówców chcących się z nim skontaktować.
PHP 5.6 | 7.1
tak
?
PHP jest językiem programowania stworzonym z myślą o generowaniu stron internetowych w czasie rzeczywistym, Jest wykorzystywany najczęściej do tworzenia skryptów. Serwery Agnat pracują w oparciu o PHP5.
listy mailingowe
tak
?
Są to bazy adresowe, które można wykorzystać do sprawnego i masowego rozsyłania przeróżnych informacji – na przykład o własnej ofercie.
obsługa ssl
tak
?
SSL to protokół zapewniający poufność oraz ochronę przed przechwyceniem ważnych treści na drodze między przeglądarką a serwerem.
phpMyAdmin
tak
?
Skrypt służący do zarządzania bazami danych MySql.
własne strony błędów
tak
?
Własne strony błędów to strony wyświetlane zamiast nieistniejących lub niedostępnych adresów www. Nie odstraszają internautów tak jak choćby słynny błąd 404.
statystyki
tak
?
Statystyki witryny pokazujące zestawienie średnich i ogólnych ilości odwiedzin, wywołań oraz lokalizacji.
Bezpieczeństwo
MINI SSL
dla 1 domeny
?
Certyfikat Let's Encrypt. Pakiet podstawowy nie pozwala na uruchomienie certyfikatu. Certyfikat można uruchomić w pakiecie optymalnym (dla 1 domeny) i w pakiecie profesjonalnym (dla 2 domen).
pomoc techniczna
tak
?
Każdy klient może liczyć na wsparcie techniczne w zakresie obsługi panelu zarządzania oraz wszelkich usług świadczonych przez naszą firmę.
backup danych
tak
?
Backup danych to proces mający na celu wykonanie kopii danych w pamięci masowej, aby móc je długoterminowo przechowywać. Jest to istotne zabezpieczenie przed ich całkowitą utratą.
filtr antyspamowy
tak
?
Filtr chroniący przed spamem, a więc niepożądanymi informacjami przychodzącymi na skrzynkę pocztową.
Dodatki
domena .pl za 0 zł
5 szt.
?
Do pakietu każdy klient otrzymuje możliwość rejestracji 5 domen najwyższego poziomu - .pl
kupon Google AdWords
nie
?
Do wybranych pakietów dołączamy bezpłatny kupon do wykorzystania w kampanii linków sponsorowanych. Oferujemy też pomoc w ustawieniu kampanii AdWords.
Cena
Przy płatnosci rocznej, netto
0,16 zł / mies.
(1,99 zł rok)

33,25 zł / mies.
(399 zł rok)
zamów


Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2018 © Agnat Sp. z o.o.