Najpopularniejsze domeny

Dlaczego warto wybrać domenę w Domena.pl

BEZPIECZEŃSTWO
Certyfikat SSL jest gwarantem
bezpieczeństwa strony w sieci. Zapewnia on skuteczne i pełne szyfrowanie danych przesyłanych przez użytkowników danego serwisu. Wykorzystując bardzo złożone rozwiązania kryptograficzne chroni on wszystkie wrażliwe i poufne informacje przed niepowołanymi osobami. Gwarantujemy przy tym pełne bezpieczeństwo danych przez nieustanne monitorowanie działania serwerów oraz regularne tworzenie kopii zapasowych.

WYDAJNOŚĆ
Nasza platforma serwerowa
jest częścią przetwarzania danych Exea Data Center, które jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych serwerowni w Europie. Cechuje się wyjątkowo szybkimi maszynami oraz niebywale rozbudowanymi zabezpieczeniami. Całość jest nieustannie monitorowana zarówno pod względem wykonywanych na nich zadań (zużycie CPU, pamięci, dysków) jak i informacji stricte środowiskowych.


POCZTA 3 GB
Dajemy konto pocztowe o
pojemności 3GB we własnej domenie. Tego typu rozwiązanie pozwala na profesjonalne i w pełni komfortowe prowadzenie korespondencji z kontrahentami. Zapewniamy przy tym jego pełną ochronę przez wielokrotne zabezpieczenia. Wykorzystujemy do tego wyłącznie najlepsze dostępne programy antywirusowe oraz inteligentne filtry antyspamowe. Dokładamy wszelkich starań by nic niepowołanego nie przedostało się przez nasze niezawodne zapory.

WIZYTÓWKA FIRMOWA
Pozwalamy w łatwy i szybki
sposób na utworzenie wizytówki firmowej. To rozwiązanie dedykujemy osobom, które nie posiadają jeszcze własnej strony internetowej,  a jest im potrzebne proste i alternatywne rozwiązanie na daną chwilę. Tego typu witryny charakteryzują się prostym i czytelnym przekazem oraz nowoczesnym, aczkolwiek minimalistycznym wyglądem. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie naszego konsultanta, który w prosty i zrozumiały sposób pomoże nam przejść przez cały proces.

 

Jaką wybrać domenę w Domena.pl?

01

Trafność

Wybór domeny jest niezwykle istotnym elementem. To ona będzie stanowiła  o wizerunku firmy i stanie się swoistą marką samą w sobie. Domena to nazwa, z którą łączymy się na czas istnienia naszej strony w Internecie. Dlatego też wybór powinien być dobrze przemyślany. Stawianie tutaj na przypadkowość jest dalece niewskazane. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego adresu oraz w sprawdzeniu dostępności.

02

Niepowtarzalność

Domena powinna być unikalna. Nie zaleca się tutaj stawiania na podobieństwo do innych nazw, gdyż może to wprowadzić niepotrzebną dezorientację i zamęt wśród użytkowników. Powinna się wyróżniać, ale jednocześnie dać się łatwo zapamiętać i zapisać.
Specjalne stosowanie błędnej i wyszukanej pisowni może w tym wypadku odnieść skutek odwrotny do zamierzonego.

03

Prostota

Wprowadzenie domeny nie powinno nastręczać problemu. Adres URL nie może być skomplikowany w pisowni. Problematyczny zapis może skutecznie zmniejszyć nawet ruch na stronie. Dlatego sugerowane jest unikanie długich ciągów zbędnych i specjalnych znaków. Ważne jest aby przyciągnąć klienta do konkretnego produktu lub marki, więc dobrym rozwiązaniem będzie uży­cie jego nazwy w reje­strowanym adresie.

04

Długość

Krótsze adresy z natury są korzystniejsze dla danej witryny. Pozwalają użytkownikom na łatwe zapamiętanie oraz  wprowadzanie w pasek przeglądarki. Ich aspekt wizualny jest tutaj dodatkowym atutem. Daje on możliwość ukazania całej domeny w wynikach wyszukiwania bez potrzeby jej skracania. Mniej znaków pozwala na  większą swobodę w umieszczaniu nazwy na wszelkich wizytówkach czy w mediach.

05

Niech zapada w pamięć

Chcąc dotrzeć do większej liczby potencjalnych użytkowników, domena  powinna być łatwa do zapamiętania. Brak konieczności nieustannego sprawdzania jej pisowni z pewnością usprawni dzielenie się nią lub informacjami na jej temat. Nawet najlepsza nie będzie w stanie wykorzystać swojego potencjału, jeżeli użytkownik nie będzie w stanie przywołać jej nazwy z pamięci.

06

Unikanie trendów

Przy wyborze domeny nie można kierować się aktualnie panującymi trendami. One przemijają, a ich powielanie nie jest wskazane. Chcąc budować silną i rozpoznawalną markę, należy trzymać się konkretnych i pierwotnych ustaleń. Powściągliwość jest tutaj wskazana. Wszelkie rejestracje pod wpływem chwili mogą tylko prowadzić do strat - trendy przemijają, a nasza witryna pozostanie.

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór

Przenieś domeny do Domena.pl

Oferujemy cały szereg domen internetowych w wyjątkowo przystępnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowane i dynamiczne promocje. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę pod coraz to większe zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy niezwykle elastyczni i chętni do indywidualnych ustaleń w razie potrzeby. W przypadku większego zamówienia gwarantujemy liczne rabaty!

Przenieś domeny Indywidualna wycena

Nasi klienci