Obchodzimy właśnie dwudziestolecie istnienia naszej firmy!Jestem dumny, że w ciągu dwóch dekad udało nam się przejść drogę od małej, rodzinnej firmy do przedsiębiorstwa będącego jednym z liderów na polskim rynku internetowym, które zyskało zaufanie firm i wielu instytucji państwowych.

Domena.pl to 20 lat doświadczenia na rynku usług internetowych, dbałość o bezpieczeństwo i najwyższe standardy obsługi Klienta. Gwarantem naszego rozwoju jest wyspecjalizowana kadra, cudowni ludzie oddani pasji, którzy z ochotą dążą do doskonalenia siebie i tego, co mogą zaoferować naszym klientom. Chciałbym z tego miejsca wyrazić dla nich słowa uznania i szacunku za lata tej wspaniałej pracy.

Dziś wyróżniamy się przyjaznym podejściem do obsługi Klientów, wypracowanymi procedurami oraz komplementarną ofertą. Oferujemy doskonałe zaplecze techniczne, w tym jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych serwerowni w Europie Środkowej.

Dzięki temu z dumą możemy się pochwalić współpracą z takimi markami jak Biedronka, mBank, ING Bank, Kross, czy Radio ZET. Oczywiście niemniej ważna jest dla nas współpraca z kilkudziesięcioma tysiącami mniejszych firm. Nasze wysiłki są doceniane zarówno przez Klientów, którzy cenią nas zaufaniem, jak i przez organizacje, które przyznały nam niejedną nagrodę i wyróżnienie.

Najważniejsze jednak jest słowo od Was, drodzy Klienci, Wasze „dziękuję, działa”, Wasze „teraz rozumiem, wszystko OK”, Wasz uśmiech przez telefon czy mail, którego nawet nie widzimy, ale czujemy i staramy się odwzajemniać. Wielkie dzięki za to!

Głęboko wierzę, że pełne sukcesów dwudziestolecie Domena.pl to dopiero początek!