Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

O firmie

Historia

To już 15 lat, w ciągu których zmienialiśmy się tak dynamicznie, jak zmieniał się Internet. Dzięki pasji pracowników oraz inwestowaniu w najnowsze technologie staliśmy się w tym czasie jednym z liderów polskiego rynku w sieci. Obsługujemy kilka dynamicznie rozwijających się marek internetowych. Już w 2010 roku znaleźliśmy się w zestawieniu 500 najbardziej innowacyjnych firm w kraju według Polskiej Akademii Nauk, a w 2017 roku magazyn Forbes umieścił nas wśród słynnych Diamentów, czyli w rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Liczby Domena.pl

Usługi

Wyspecjalizowaliśmy się w usługach online, które kierujemy do firm oraz osób prywatnych. Rejestrujemy i utrzymujemy domeny, dostarczamy wysokiej klasy hosting, projektujemy serwisy WWW i internetowe. Oferujemy także usługę pozycjonowania stron WWW w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Filozofię naszego działania najlepiej opisuje misja Domena.pl:

Przyjazna dystrybucja usług internetowych dla biznesu

Ludzie

Zatrudniamy 40 osób w działach Biura Obsługi Klienta, Sprzedaży, IT oraz Marketingu. Firma stawia na pracowników, którzy łączą pracę z pasją i zamiłowaniem do rozwiązań internetowych. Dzięki temu naszym kapitałem jest wysoki poziom know-how z zakresu nowoczesnych technologii w sieci.

Klienci

Renoma i wciąż rosnąca liczba naszych Klientów najlepiej dowodzą, że usługi Domena.pl świadczone są na najwyższym poziomie. Wśród firm, które nam zaufały znajdują się takie korporacje jak Getin Bank, Cinema City, Herbapol czy Leroy Merlin. W sumie przedsiębiorstwa należące do spółki obsługują ponad 50.000 klientów i 100.000 domen.

Pomagamy

Poza działalnością biznesową, udzielamy się też charytatywnie. Pomagamy podopiecznym okolicznych domów dziecka i organizacji takich jak Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych z Bydgoszczy, Dom Pomocy Społecznej "Słoneczko" w Bydgoszczy czy Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Jesteśmy aktywni także w sponsoringu, wspierając turnieje piłki halowej Heiro Cup oraz coroczny Międzynarodowy Konkurs Junior Internet pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.


unia

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość


Dzięki programowi „Dotacje na innowacje” stworzyliśmy aplikację webową systemu pozycjonującego. Od kilku lat sukcesywnie rozwijamy dział SEO/SEM, który realizuje kampanie reklamowe w internecie dla sektora MŚP. Wparcie funduszy europejskich zaowocowało inwestycją w rozbudowany system B2B, który poprzez automatyzację procesów reklamowych i obsługi klienta jeszcze zwiększył efektywność pracy w Domena.pl. Mnogość zaimplementowanych narzędzi pozwala eliminować konieczność korzystania z kilkunastu odrębnych aplikacji czy narzędzi.

Adres http://projekt.domena.pl/

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2019 © Agnat Sp. z o.o.