Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

O firmie

Historia

To już dziesięć lat, w ciągu których zmienialiśmy się tak dynamicznie, jak zmieniał się Internet. Dzięki pasji pracowników oraz inwestowaniu w najnowszą technologię w ciągu tego czasu staliśmy się jednym z liderów polskiego rynku internetowego. Obecnie obsługujemy kilka technologicznych i dynamicznie rozwijających się marek internetowych. W 2010 roku według Polskiej Akademii Nauk znaleźliśmy się w zestawieniu 500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce).

Liczby Domena.pl

Usługi

Wyspecjalizowaliśmy się w usługach online, które kierujemy w szczególności do firm oraz osób prywatnych. Utrzymujemy domeny, dostarczamy wysokiej klasy hosting, projektujemy serwisy WWW, internetowe i oferujemy usługę pozycjonowania stron WWW w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Filozofię naszego działania najlepiej opisuje misja Domena.pl:

Przyjazna dystrybucja usług internetowych dla biznesu

Ludzie

Zatrudniamy 48 osób w działach Biura Obsługi Klienta, Sprzedazy, IT oraz Marketingu. Firma stawia na pracowników, którzy łączą pracę z pasją i zamiłowaniem do technologii internetowych, dlatego średnia wieku naszej kadry wynosi 27 lat. Mimo stosunkowo młodego wieku ogromnym kapitałem firmy jest wysoki poziom know-how z zakresu nowoczesnych technologii.

Klienci

Renoma i ilość klientów, którzy z nami współpracują są doskonałym dowodem na to, że usługi Domena.pl świadczone są na najwyższym poziomie. Wśród firm, które powierzyły nam zaufanie znajdują się takie korporacje jak Getin Bank, Cinema City, Herbapol czy Leroy Merlin. W sumie przedsiębiorstwa należące do spółki obsługują ponad 50.000 klientów i 100.000 domen.

Pomagamy

Poza działalnością biznesową skupiamy się na niesieniu pomocy potrzebującym. Wspieramy okoliczne Domy Dziecka i inne organizacje, jak Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych z Bydgoszczy. Swoją działalność aktywizujemy także w ramach sponsoringu wspierając turnieje piłki halowej Heiro Cup oraz coroczny Międzynarodowy Konkurs Junior Internet pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.


unia

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość


Dzięki programowi „Dotacje na innowacje” stworzyliśmy aplikację webową systemu pozycjonującego. Od kilku lat Domena.pl sukcesywnie rozwija dział SEO/SEM, który realizuje kampanie reklamowe w internecie dla sektora MŚP. Firma dzięki wparciu funduszy europejskich zainwestowała w rozbudowany system B2B. Głównym założeniem systemu do jest podniesienie efektywności pracy firmy poprzez automatyzację procesów reklamowych i obsługi klienta. Dzięki mnogości zaimplementowanych narzędzi system eliminuje konieczność korzystania z kilkunastu odrębnych aplikacji czy narzędzi.

Adres http://projekt.domena.pl/

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Kontakt

   
  2003 - 2017 © Agnat Sp. z o.o.