Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL zapewniają bezpieczeństwo danych przesyłanych przez Internet

Kto dotychczas używał certyfikatu SSL

e-sklepy, fora, duże portale

Zapewnienie bezpieczeństwa przesyłanych danych jest niezwykle istotne w przypadku sklepów oraz serwisów, korzystających z formularzy logowania. Powinien o to zadbać każdy kto posiada własną stronę www. Niezbędne w tym wypadku jest szyfrowanie połączenia, a to zapewnia certyfikat SSL. Tylko tego typu rozwiązanie jest w stanie zagwarantować pełną ochronę przeprowadzanych transakcji.

Co się zmieniło od października 2017

rewolucyjna zmiana w Google Chrome

Stopniowe i sukcesywne zwiększanie poziomu bezpieczeństwa w sieci jest dla Google celem nadrzędnym, co też właśnie miało miejsce. Wraz z wejściem aktualizacji 62 Chrome w październiku 2017, przeglądarka zaczęła informować użytkowników o tym, że dana strona posiadająca jakikolwiek formularz, nie posiada zabezpieczeń w postaci protokołu HTTPS oraz certyfikatu SSL. Wszystkie tego typu witryny będą oznaczanie jako NIEBEZPIECZNE (włączając w to tryb Incognito).

Kto teraz powinien mieć zabezpieczenie SSL

Zabezpiecz stronę jeśli masz choćby formularz kontaktowy

Do tej pory tylko wspomniane fora, e-sklepy czy portale inwestowały w zabezpieczenie certyfikatem SSL. Teraz jednak wystarczy, że masz na swojej stronie najprostszy formularz - np. formularz kontaktowy na stronie z kontaktem, a Twoja witryna może zostać oznaczona przez Google Chrome jako NIEBEZPIECZNA. Zabezpiecz swoją stronę www certyfikatem SSL, a dzięki temu będzie przesyłać dane jako zaszyfrowane - od tego momentu serwis www będzie oznaczony jako BEZPIECZNY (z szyfrowanym połączeniem).

Więcej informacji na naszym blogu.

Wybierz certyfikat SSL dla swojej strony

Gdy masz jedną stronę www pod jedną domeną

Dedykowany do zabezpieczenia pojedynczych nazw hosta, sugerowany dla serwisów i witryn www, które chcą zapewnić odwiedzającym użytkownikom pełną ochronę i integralność przesyłanych danych.
Rapid SSL jest protokołem typu single-root, co znaczy, że jest bezpośrednio powiązany z certyfikatem dostawcy.


139 zł

99 złrejestruj

cena netto

Gdy masz kilka stron pod jedną domeną

Protokół ten pozwala na zabezpieczenie wielu subdomen wg. wzorca *.domena-klienta poprzez jeden certyfikat. Szyfrowanie danych na poziomie 128/256 bitów zapewnia wysoką jakość bezpieczeństwa.
Dodatkowo jest w pełni kompatybilny ze wszystkim serwerami www i pocztowymi, obsługującymi SSL v2 oraz SSL v3.


449 zł

399 złrejestruj

cena netto

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń 801 00 50 60

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2018 © Agnat Sp. z o.o.