Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Hosting


Ten pakiet stworzyliśmy zarówno z myślą o prowadzących biznes w internecie, jak i osobach prywatnych, chcących w sieci zaistnieć. Zapewniamy dopasowane zestawienie parametrów, szeroki zakres samodzielnego zarządzania kontem hostingowym oraz profesjonalne zabezpieczenia. OFERTA DLA NOWYCH KILIENTÓW

Pakiet podstawowy

promocja
Parametry
przestrzeń ogólna
200 GB
?
Pojemność konta hostingowego to ilość miejsca na serwerze. Przestrzeń dzieli się na e-mail i www. Nie podlega łączeniu i wymianie. Na serwerze można umieścić na przykład muzykę, zdjęcia, filmy czy pocztę.
przestrzeń www/poczta
150 GB/50 GB
?
Podział jest stały nie ma możliwości zmiany podziału przestrzeni.
transfer mc/rok
bez limitu
?
Transfer to ilość danych jaką serwer może wysłać do sieci Internet oraz ilość danych jaką może z niej otrzymać w ciągu jednego miesiąca/roku..
skrzynki e-mail
bez limitu
?
Nieograniczona ilość skrzynek e-mail, a więc kont poczty elektronicznej, za pomocą których w szybki sposób można przesyłać materiały czy wymieniać się korespondencją z innymi użytkownikami internetu.
bazy danych MySQL dyski SSD
bez limitu
?
Bazy danych MySql to system zarządzania bazą danych, która zawiera różnorodne informacje, na przykład treści zawarte na stronie internetowej. Serwery bazodanowe działają w oparciu o dyski SSD.
przestrzeń baz
5 GB
?
Przestrzeń MySQL i Postgres w ramach pojemności konta. W pakiecie podstawowym jest jedynie możliwość założenia baz MySQL. Postgres występuje w pakietach: optymalnym i profesjonalnym
liczba kont FTP
bez limitu
?
Ilość kont, które można założyć do obsługi wymiany plików w modelu klient-serwer.
bezpłatna domena
user.beep.pl
?
Bezpłatna polska domena dodawana do wykupionego konta hostingowego umożliwiająca postawienie na niej strony internetowej.
subdomeny
tak
?
Subdomena to adres internetowy należący do domeny głównej umożliwiający rozgraniczenie różnych części serwisu. Własny sklep można na przykład umieścić na subdomenie sklep.domena.pl, a forum na forum.domena.pl
poczta przez www
tak
?
Umożliwia dostęp do własnego konta pocztowego poprzez stronę internetową. Dzięki temu możliwe jest przeglądanie własnego konta poczty z dowolnego komputera.
panel zarządzania kontem
tak
?
Panel umożliwia zarządzaniem własnym kontem. Dzięki niemu w łatwy sposób można dodawać domeny, tworzyć subdomeny czy zarządzać pocztą.
Technologia
ftp
tak
?
Konto FTP to protokół umożliwiający przesyłanie plików pomiędzy klientem a serwerem poprzez sieć TCP/IP. Po poprawnym zalogowaniu (podaniu hosta, loginu i hasła) użytkownik może na przykład edytować treść na stronie internetowej.
firewall
tak
?
Firewall to inaczej bariera internetowa mająca na celu zabezpieczyć hostowaną witrynę przed wszelkimi atakami hakerów czy wirusów. Za zabezpieczenie odpowiada u nas administrator serwera.
aliasy pocztowe
tak
?
Alias poczty elektronicznej to adres kierujący na tę samą skrzynkę pocztową. Dzięki temu wiadomość wysyłana na różne adresy będzie odczytana przez jedną osobę, np. przez właściciela firmy.
autoresponder
tak
?
Umożliwia automatyczne odpowiadanie rozmówcy. Wiadomość jest z góry ustalona. Może to być na przykład informacja o urlopie pracownika wysyłana do wszystkich rozmówców chcących się z nim skontaktować.
PHP 5.6 | 7.1
tak
?
PHP jest językiem programowania stworzonym z myślą o generowaniu stron internetowych w czasie rzeczywistym, Jest wykorzystywany najczęściej do tworzenia skryptów. Serwery Agnat pracują w oparciu o PHP5.
listy mailingowe
tak
?
Są to bazy adresowe, które można wykorzystać do sprawnego i masowego rozsyłania przeróżnych informacji – na przykład o własnej ofercie.
obsługa ssl
tak
?
SSL to protokół zapewniający poufność oraz ochronę przed przechwyceniem ważnych treści na drodze między przeglądarką a serwerem.
phpMyAdmin
tak
?
Skrypt służący do zarządzania bazami danych MySql.
własne strony błędów
tak
?
Własne strony błędów to strony wyświetlane zamiast nieistniejących lub niedostępnych adresów www. Nie odstraszają internautów tak jak choćby słynny błąd 404.
statystyki
tak
?
Statystyki witryny pokazujące zestawienie średnich i ogólnych ilości odwiedzin, wywołań oraz lokalizacji.
Bezpieczeństwo
MINI SSL
BRAK
?
Certyfikat Let's Encrypt. Pakiet podstawowy nie pozwala na uruchomienie certyfikatu. Certyfikat można uruchomić w pakiecie optymalnym (dla 1 domeny) i w pakiecie profesjonalnym (dla 2 domen).
pomoc techniczna
tak
?
Każdy klient może liczyć na wsparcie techniczne w zakresie obsługi panelu zarządzania oraz wszelkich usług świadczonych przez naszą firmę.
backup danych
tak
?
Backup danych to proces mający na celu wykonanie kopii danych w pamięci masowej, aby móc je długoterminowo przechowywać. Jest to istotne zabezpieczenie przed ich całkowitą utratą.
filtr antyspamowy
tak
?
Filtr chroniący przed spamem, a więc niepożądanymi informacjami przychodzącymi na skrzynkę pocztową.
Dodatki
domena .pl za 0 zł
5 szt.
?
Do pakietu każdy klient otrzymuje możliwość rejestracji 5 domen najwyższego poziomu - .pl
kupon Google AdWords
nie
?
Do wybranych pakietów dołączamy bezpłatny kupon do wykorzystania w kampanii linków sponsorowanych. Oferujemy też pomoc w ustawieniu kampanii AdWords.
Cena
Przy płatnosci rocznej, netto
0,08 zł / mies.
(0,99 zł rok)

24,92 zł / mies.
(299 zł rok)
zamów


Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2019 © Agnat Sp. z o.o.