VPS Cloud

Hosting VPS zapewniają fizyczne maszyny serwerowe, podzielone na kilka części. Klient otrzymuje dostęp z uprawnieniami administratora do swojego serwera VPS i ma możliwość pełnej administracji swoim systemem. Serwery są od siebie w pełni odseparowane, co zapewnia niezależność oraz bezpieczeństwo.

Skonfiguruj swój hosting VPS Cloud

PROCESOR (GHZ)

PAMIĘĆ RAM (GB)

DYSK (GB)

Dodatkowy zewnętrzny backup

CENA

1
/mc

netto za miesiąc

DALEJ

Dla kogo Hosting VPS?

Hosting typu VPS (Virtual Private Server) proponujemy klientom, którzy posiadają większe potrzeby niż w przypadku tradycyjnych kont hostingowych i szukają elastycznego rozwiązania dla projektów internetowych. Dostęp root gwarantuje zarządzanie serwerem w sposób nieograniczony.

Przedstawiony powyżej konfigurator hostingu VPS pomoże w prosty sposób określić zestawienie sprzętowe serwera, które spełni Państwa oczekiwania.

Dlaczego u nas?

Dzięki lokalizacji naszego Data Center w nowoczesnej serwerowni w Toruniu klienci Domena.pl mają pewność, że świadczone przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Gwarantujemy także pamięć RAM wybraną w danym pakiecie. 

Do dyspozycji klientów jest także nasz support techniczny - tworzą go specjaliści od nowych technologii, eksperci IT z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Instalacja i opłaty

Konfigurator serwerów VPS przedstawia ceny miesięczne za korzystanie z usługi przy płatności za rok z góry. Nie pobieramy opłat instalacyjnych.

Po złożeniu zamówienia nasz konsultant poinformuje Państwa o instalacji serwera. Czas oczekiwania na instalację wybranej opcji nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego. W przypadku pytań dotyczących usługi VPS zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Jaka domena ? Chętnie doradzimy wybór