Infolinia (52) 366 77 77
801 00 50 60

Hosting VPS

Cloud VPSHosting VPS zapewniają fizyczne maszyny serwerowe, podzielone na kilka części. Klient otrzymuje dostęp z uprawnieniami administratora do swojego serwera VPS i ma możliwość pełnej administracji swoim systemem. Serwery są od siebie w pełni odseparowane, co zapewnia niezależność oraz bezpieczeństwo.

Wybierz hosting według swoich potrzeb!

Procesor

Pamięć RAM

Dysk

Dodatkowy backup zewnętrzny

?
W podstawowej opcji zapewniamy standardowy codzienny backup zasobów serwera VPS w cenie. Istnieje jednak możliwość zamówienia dodatkowej usługi backupowej: jeden niezależny backup całej zawartości serwera VPS na tydzień.
NIE TAK

Cena

zł/miesiąc
Cena netto

Dla kogo hosting VPS?

Dlaczego u nas?

Instalacja i opłaty

Hosting typu VPS (Virtual Private Server) proponujemy klientom, którzy posiadają większe potrzeby niż w przypadku tradycyjnych kont hostingowych i szukają elastycznego rozwiązania dla projektów internetowych. Dostęp root gwarantuje zarządzanie serwerem w sposób nieograniczony.

Przedstawiony powyżej konfigurator hostingu VPS pomoże w prosty sposób określić zestawienie sprzętowe serwera, które spełni Państwa oczekiwania.

Dzięki lokalizacji naszego Data Center w nowoczesnej serwerowni w Toruniu klienci Domena.pl mają pewność, że świadczone przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Gwarantujemy także pamięć RAM wybraną w danym pakiecie. 

Do dyspozycji klientów jest także nasz support techniczny - tworzą go specjaliści od nowych technologii, eksperci IT z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Konfigurator serwerów VPS przedstawia ceny miesięczne za korzystanie z usługi przy płatności za rok z góry. Nie pobieramy opłat instalacyjnych.

Po złożeniu zamówienia nasz konsultant poinformuje Państwa o instalacji serwera. Czas oczekiwania na instalację wybranej opcji nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego. W przypadku pytań dotyczących usługi VPS zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

 

Domena.pl:  Strona główna | Domeny | Hosting | Pozycjonowanie | Strony WWW | Blog | Kontakt

   
  2003 - 2018 © Agnat Sp. z o.o.