Praca

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska pracy
Poszukujemy osób, które przejmą opiekę nad naszymi aktualnymi klientami biznesowymi i pozyskają nowych kontrahentów.

 Zadania Pracowników bazują głównie na:
- telefonicznym i mailowym kontakcie z klientami;
- budowaniu długofalowych relacji z klientami;
- sprzedaży usług internetowych firmy (domeny, hosting, usługi reklamowe w internecie SEO/SEM);

Oferujemy:
- Pracę jednozmianową (8:00 – 16:00) w centrum Bydgoszczy;
- Wolne weekendy;
- Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny;
- Wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;
- Zatrudnienie na umowę o pracę po 1-miesięcznym okresie próbnym.

Szukamy:
Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - czekamy na Ciebie!

Od przyszłych Pracowników oczekujemy:
- dobrych warunków głosowych i dykcji;
- pozytywnego nastawienia i motywacji,
- umiejętności pracy w zespole;
- umiejętności nawiązywania kontaktów i relacji z klientami;
- sprawnego posługiwania się internetem oraz narzędziami pakietu MS Office.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Jeśli chcą Państwo by Państwa CV brało udział także w kolejnych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Domena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Gdańska 119, 85-022 Bydgoszcz, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pod nr KRS 907 - pokaż numer telefonu - 3, NIP: 554 - pokaż numer telefonu - 6, REGON: 930 - pokaż numer telefonu - („Spółka”) jest administratorem Państwa danych osobowych i będzie przetwarzała Państwa dane osobowe dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że podanie danych osobowych w CV, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa szerszego zakresu informacji niż wynikający z przepisów prawa pracy Spółka będzie przetwarzała takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Państwa dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrażą Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat.